M50-4302545
M50-4302545
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M50-4302545 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M50-4302545
Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN RCPT 1.27MM SMD AU 50POS
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs17 pcs102 pcs510 pcs1003 pcs
Product parameter
Osa numero M50-4302545 Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN RCPT 1.27MM SMD AU 50POS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Tyyli Board to Board
Sarja Archer M50 Riviväli - Mating 0.050" (1.27mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Pakkaus Tube
Muut nimet 952-1406-5
M504302545
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 50 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights 6.5mm, 6.9mm Valmistajan toimitusaika 7 Weeks
Eristyskorkeus 0.181" (4.60mm) Eristysväri Black
Tulosuoja - ominaisuudet Board Guide
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 50 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
Nykyinen arvostelu 1A Yhteydenotto Tyyppi Female Socket