M50-4304745
M50-4304745
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M50-4304745 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M50-4304745
Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN RCPT 1.27MM SMD AU 94POS
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero M50-4304745 Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN RCPT 1.27MM SMD AU 94POS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Tyyli Board to Board
Sarja Archer M50 Riviväli - Mating 0.050" (1.27mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Pakkaus Tube
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Rivien 2
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 94
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Paritetuille pinoaminen Heights 6.5mm, 6.9mm
Eristyskorkeus 0.181" (4.60mm) Eristysväri Black
Tulosuoja - ominaisuudet Board Guide
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 94 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
Nykyinen arvostelu 1A Yhteydenotto Tyyppi Female Socket