M50-4702045
M50-4702045
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M50-4702045 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M50-4702045
Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN HDR 1.27MM SMD T/H 40POS
(Yhdysvaltain dollareina)
1008 pcs
Product parameter
Osa numero M50-4702045 Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN HDR 1.27MM SMD T/H 40POS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 29275 pcs Tietolomake M50-470xx45 DrawingArcher Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Tyyli Board to Board
peittänyt Shrouded - 4 Wall Sarja Archer M50
Riviväli - Mating 0.050" (1.27mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Pakkaus Tube Yleinen kosketuspituus -
Muut nimet 952-1698
M504702045
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 40 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights 6mm Valmistajan toimitusaika 7 Weeks
Eristyskorkeus 0.224" (5.69mm) Eristysväri Black
Tulosuoja - ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole 40 position 0.050" (1.27mm)
Nykyinen arvostelu 1A per Contact Yhteydenotto Tyyppi Male Pin
Ota yhteys muotoon Square Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteyden pituus - Post 0.091" (2.30mm) Kontaktin pituus - Mating -