M50-4703145
M50-4703145
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M50-4703145 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M50-4703145
Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN HDR 1.27MM SMD T/H 62POS
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero M50-4703145 Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN HDR 1.27MM SMD T/H 62POS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4476 pcs Tietolomake M50-470xx45 DrawingArcher Series Catalog
Riviväli - Mating 0.050" (1.27mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Pakkaus Tube Yleinen kosketuspituus -
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Rivien 2
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 62
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Paritetuille pinoaminen Heights 6mm
Eristyskorkeus 0.224" (5.69mm) Eristysväri Black
Tulosuoja - ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole 62 position 0.050" (1.27mm)
Nykyinen arvostelu 1A per Contact Yhteydenotto Tyyppi Male Pin
Ota yhteys muotoon Square Yhteydenotto Material Copper Alloy
Yhteyden pituus - Post 0.091" (2.30mm) Kontaktin pituus - Mating -