M50-4902745
M50-4902745
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M50-4902745 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M50-4902745
Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN HDR 1.27MM SMD AU 54POS
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero M50-4902745 Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN HDR 1.27MM SMD AU 54POS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Tyyli Board to Board
peittänyt Shrouded - 4 Wall Sarja Archer M50
Riviväli - Mating 0.050" (1.27mm) Pitch - Mating 0.050" (1.27mm)
Pakkaus Tube Yleinen kosketuspituus -
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Rivien 2
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 54
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Paritetuille pinoaminen Heights -
Eristyskorkeus 0.224" (5.69mm) Eristysväri Black
Tulosuoja - ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Surface Mount 54 position 0.050" (1.27mm)
Nykyinen arvostelu 1A per Contact Yhteydenotto Tyyppi Male Pin