M52-5110845
M52-5110845
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M52-5110845 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M52-5110845
Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN RCPT 16POS T/H 1.27MM GOLD
(Yhdysvaltain dollareina)
1008 pcs
Product parameter
Osa numero M52-5110845 Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN RCPT 16POS T/H 1.27MM GOLD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Tyyli Board to Board
Sarja Archer M52 Riviväli - Mating 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Pakkaus Tube
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Rivien 2
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 16
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Paritetuille pinoaminen Heights -
Valmistajan toimitusaika 7 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Differentiaalitietojen Transmission Polyamide (PA9T), Nylon 9T Eristyskorkeus 0.335" (8.51mm)
Eristysväri Black Tulosuoja -
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus 16 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Through Hole Gold Nykyinen arvostelu 1A
Yhteydenotto Tyyppi Forked Ota yhteys muotoon Rectangular
Yhteydenotto Material Phosphor Bronze Yhteyden pituus - Post 0.110" (2.79mm)