M52-5152645
M52-5152645
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M52-5152645 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M52-5152645
Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN RCPT 52POS SMD 1.27MM GOLD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero M52-5152645 Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN RCPT 52POS SMD 1.27MM GOLD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4393 pcs Tietolomake M52-515xx45 DrawingArcher Series Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating -
päättyminen Solder Tyyli Board to Board
Sarja Archer M52 Riviväli - Mating 0.100" (2.54mm)
Pitch - Mating 0.050" (1.27mm) Pakkaus Tube
Käyttölämpötila -40°C ~ 105°C Rivien 2
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 52
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Paritetuille pinoaminen Heights 8.5mm, 9.77mm
Eristyskorkeus 0.224" (5.69mm) Eristysväri Black
Tulosuoja - ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Push-Pull Yksityiskohtainen kuvaus 52 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold
Nykyinen arvostelu 1A Yhteydenotto Tyyppi Female Socket