M60-6063045
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M60-6063045 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M60-6063045
Valmistaja Harwin
Kuvaus 30+30 DIL SMT SOCKET 6MM HIGH
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero M60-6063045 Valmistaja Harwin
Kuvaus 30+30 DIL SMT SOCKET 6MM HIGH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5615 pcs Tietolomake
Kategoria Liittimet, Liitännät Sarja M60
Piki 0.031" (0.80mm) Pakkaus Tube
Rivien 2 Joitakin paikkoja 60
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Paritetuille pinoaminen Heights 7mm, 9mm Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus Board 0.268" (6.80mm) ominaisuudet Board Guide
Yksityiskohtainen kuvaus 60 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Yhteydenotto Finish Paksuus 2.00µin (0.051µm)