M80-4001205
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M80-4001205 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M80-4001205
Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN PCB FEM VERT DIL 06+06 WAY
(Yhdysvaltain dollareina)
96 pcs
Product parameter
Osa numero M80-4001205 Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN PCB FEM VERT DIL 06+06 WAY Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7025 pcs Tietolomake M80, M83 Series Spec SheetDatamate CatalogM80-400yyyy Drawing
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 120V
päättyminen Solder Tyyli Board to Board or Cable
Sarja Datamate J-Tek Riviväli - Mating 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Pakkaus Tube
Muut nimet M80-4T11205F1
M80-4T11205F1-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 12 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights 7.3mm, 7.55mm Valmistajan toimitusaika 5 Weeks
Eristyskorkeus 0.205" (5.20mm) Eristysväri Black
Tulosuoja - ominaisuudet Jackscrews, Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key
kiinnitys tyyppi Screw Lock Yksityiskohtainen kuvaus 12 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
Nykyinen arvostelu - Yhteydenotto Tyyppi Female Socket
Ota yhteys muotoon Circular Yhteydenotto Material Beryllium Copper
Yhteyden pituus - Post 0.118" (3.00mm) Yhteyden viimeistelypaksuus - Post 10.0µin (0.25µm)