M80-4003001
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M80-4003001 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M80-4003001
Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN PCB FEMALE VERT DIL
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS -yhteensopiva
In Stock 4856 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero M80-4003001 Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN PCB FEMALE VERT DIL Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4856 pcs Tietolomake M80, M83 Series Spec SheetDatamate CatalogM80-400yyyy Drawing
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 120V
päättyminen Solder Tyyli Board to Board or Cable
Sarja Datamate J-Tek Riviväli - Mating 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Pakkaus Tube
Muut nimet M80-4T13001F1
M80-4T13001F1-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 30 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights 7.3mm, 7.55mm Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS Compliant
Differentiaalitietojen Transmission Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled Eristyskorkeus 0.205" (5.20mm)
Eristysväri Black Tulosuoja -
ominaisuudet Jackscrews, Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key kiinnitys tyyppi Screw Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 30 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold Nykyinen arvostelu -
Yhteydenotto Tyyppi Female Socket Ota yhteys muotoon Circular
Yhteydenotto Material Beryllium Copper Yhteyden pituus - Post 0.118" (3.00mm)