M80-4022042
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M80-4022042 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M80-4022042
Valmistaja Harwin
Kuvaus 10+10 WAY FEMALE SMT + J/S
(Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
Product parameter
Osa numero M80-4022042 Valmistaja Harwin
Kuvaus 10+10 WAY FEMALE SMT + J/S Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 7021 pcs Tietolomake M80-402zzzz DrawingDatamate Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 120V
päättyminen Solder Tyyli Board to Board or Cable
Sarja Datamate J-Tek Riviväli - Mating 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Pakkaus Tube
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 20
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Paritetuille pinoaminen Heights 7.7mm, 7.95mm
Valmistajan toimitusaika 66 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Differentiaalitietojen Transmission Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled Eristyskorkeus 0.220" (5.60mm)
Eristysväri Black Tulosuoja -
ominaisuudet Jackscrews, Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key kiinnitys tyyppi Screw Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 20 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Surface Mount Gold Nykyinen arvostelu -