M80-4200605
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M80-4200605 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M80-4200605
Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN PCB FEMALE VERT DIL HEX
(Yhdysvaltain dollareina)
64 pcs
Product parameter
Osa numero M80-4200605 Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN PCB FEMALE VERT DIL HEX Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 15095 pcs Tietolomake M80, M83 Series Spec SheetM80-420yyyy DrawingDatamate Catalog
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 120V
päättyminen Solder Tyyli Board to Board or Cable
Sarja Datamate J-Tek Riviväli - Mating 0.079" (2.00mm)
Pitch - Mating 0.079" (2.00mm) Pakkaus Tube
Muut nimet M80-4T10605F2
M80-4T10605F2-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 6 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights 7.3mm, 7.55mm Valmistajan toimitusaika 7 Weeks
Eristyskorkeus 0.205" (5.20mm) Eristysväri Black
Tulosuoja - ominaisuudet Jackscrews, Mating Flange, Mounting Flange, Polarizing Key
kiinnitys tyyppi Screw Lock Yksityiskohtainen kuvaus 6 Position Receptacle Connector 0.079" (2.00mm) Through Hole Gold
Nykyinen arvostelu - Yhteydenotto Tyyppi Female Socket
Ota yhteys muotoon Circular Yhteydenotto Material Beryllium Copper
Yhteyden pituus - Post 0.118" (3.00mm) Yhteyden viimeistelypaksuus - Post 10.0µin (0.25µm)