M80-5200642
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M80-5200642 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M80-5200642
Valmistaja Harwin
Kuvaus 3+3 WAY M VERT 3MM TAIL WOJS
(Yhdysvaltain dollareina)
1008 pcs
Product parameter
Osa numero M80-5200642 Valmistaja Harwin
Kuvaus 3+3 WAY M VERT 3MM TAIL WOJS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 34807 pcs Tietolomake M80-5(0,1,2)(0,1)zz(05,42) Catalog PageM80-520 Drawing
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 120V
päättyminen Solder Tyyli Board to Board or Cable
peittänyt Shrouded - 4 Wall Sarja Datamate J-Tek
Riviväli - Mating 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Pakkaus Tube Yleinen kosketuspituus -
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja Loaded All Joitakin paikkoja 6
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Paritetuille pinoaminen Heights 7.3mm, 7.7mm, 9.75mm, 10.75mm, 13.35mm, 14.75mm
Valmistajan toimitusaika 66 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Differentiaalitietojen Transmission Polyphenylene Sulfide (PPS), Glass Filled Eristyskorkeus 0.220" (5.60mm)
Eristysväri Black Tulosuoja -
ominaisuudet Keying Slot, Mating Flange kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole 6 position 0.079" (2.00mm) Nykyinen arvostelu 2.2A
Yhteydenotto Tyyppi Male Pin Ota yhteys muotoon Circular
Yhteydenotto Material Phosphor Bronze Yhteyden pituus - Post 0.128" (3.25mm)