M80-5300642
M80-5300642
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M80-5300642 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M80-5300642
Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN HDR 2MM R/A W/SCREW 6POS
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs16 pcs112 pcs512 pcs1008 pcs
Product parameter
Osa numero M80-5300642 Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN HDR 2MM R/A W/SCREW 6POS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 13939 pcs Tietolomake M80, M83 Series Spec SheetDatamate CatalogM80-530yyy Drawing
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 800V
päättyminen Solder Tyyli Board to Board or Cable
peittänyt Shrouded - 4 Wall Sarja Datamate J-Tek
Riviväli - Mating 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Pakkaus Tube Yleinen kosketuspituus -
Muut nimet 952-1016-5
M805300642
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 6 Asennustyyppi Through Hole, Right Angle
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights - Valmistajan toimitusaika 5 Weeks
Eristyskorkeus 0.218" (5.55mm) Eristysväri Black
Tulosuoja - ominaisuudet Keying Slot, Mating Flange
kiinnitys tyyppi Threaded Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole, Right Angle 6 position 0.079" (2.00mm)
Nykyinen arvostelu 2.2A Yhteydenotto Tyyppi Male Pin
Ota yhteys muotoon Circular Yhteydenotto Material Phosphor Bronze
Yhteyden pituus - Post 0.118" (3.00mm) Kontaktin pituus - Mating -