M80-8691022
M80-8691022
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta M80-8691022 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero M80-8691022
Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN HDR 2MM VERT DUAL 10POS
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 70072 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs18 pcs108 pcs
504 pcs1008 pcs5004 pcs
Product parameter
Osa numero M80-8691022 Valmistaja Harwin
Kuvaus CONN HDR 2MM VERT DUAL 10POS Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 70072 pcs Tietolomake M80, M83 Series Spec SheetM80-869 Drawing
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 800V
päättyminen Solder Tyyli Board to Board or Cable
peittänyt Shrouded - 4 Wall Sarja Datamate L-Tek
Riviväli - Mating 0.079" (2.00mm) Pitch - Mating 0.079" (2.00mm)
Pakkaus Tube Yleinen kosketuspituus -
Muut nimet 952-2405-5
B5743-210-M-T-0
M80-8691022-ND
M808691022
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 10 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights 7.23mm, 7.85mm, 10.2mm, 13.51mm Valmistajan toimitusaika 6 Weeks
Eristyskorkeus 0.219" (5.56mm) Eristysväri Black
Tulosuoja - ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Latch Holder Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole 10 position 0.079" (2.00mm)
Nykyinen arvostelu 2.2A Yhteydenotto Tyyppi Male Pin
Ota yhteys muotoon Circular Yhteydenotto Material Phosphor Bronze
Yhteyden pituus - Post 0.118" (3.00mm) Kontaktin pituus - Mating -