Koti > Tuotteet > Kaapelit, johdot - hallinta > markkereita > IMP2.510M4
IMP2.510M4
IMP2.510M4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta IMP2.510M4 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero IMP2.510M4
Valmistaja HellermannTyton
Kuvaus ID MARKER PLATE 3/4" X 2-1/2"
(Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
Product parameter
Osa numero IMP2.510M4 Valmistaja HellermannTyton
Kuvaus ID MARKER PLATE 3/4" X 2-1/2" Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 134426 pcs Tietolomake IMP2.510M4 Spec SheetShrink-Tag Markers ~
Kategoria Kaapelit, johdot - hallinta Tyyppi Wire Marker, Cable Tie
Koko 0.75" W x 2.50" L (19.1mm x 63.5mm) Sarja -
Pakkaus 100 per Pkg Muut nimet 151-00240
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
materiaali Polyamide (PA66), Nylon 6/6 Legenda Blank
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Yksityiskohtainen kuvaus Wire Marker, Cable Tie 0.75" W x 2.50" L (19.1mm x 63.5mm) White Polyamide (PA66), Nylon 6/6