3260-10S3
3260-10S3
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 3260-10S3 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 3260-10S3
Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN RECEPTACLE 10 POS SMD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4582 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 3260-10S3 Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN RECEPTACLE 10 POS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4582 pcs Tietolomake 3200 Series
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 125VAC
päättyminen Solder Tyyli Board to Cable/Wire
Sarja 3200 Riviväli - Mating -
Pitch - Mating 0.031" (0.80mm) Pakkaus Bulk
Muut nimet *3260-10S3
H10009
Käyttölämpötila -
Rivien 1 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 10 Asennustyyppi Surface Mount, Right Angle
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Differentiaalitietojen Transmission Polyphenylene Sulfide (PPS) Eristyskorkeus 0.114" (2.90mm)
Eristysväri Black Tulosuoja -
ominaisuudet Board Guide, Shielded kiinnitys tyyppi Latch Holder
Yksityiskohtainen kuvaus 10 Position Receptacle Connector 0.031" (0.80mm) Surface Mount, Right Angle Gold Nykyinen arvostelu 500mA