DF1B-18DP-2.5DS
DF1B-18DP-2.5DS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DF1B-18DP-2.5DS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DF1B-18DP-2.5DS
Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN HEADER 18POS 2.5MM R/A TIN
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4672 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero DF1B-18DP-2.5DS Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN HEADER 18POS 2.5MM R/A TIN Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4672 pcs Tietolomake DF1B Series Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 250V
päättyminen Solder Tyyli Board to Cable/Wire
peittänyt Shrouded - 4 Wall Sarja DF1B
Riviväli - Mating 0.098" (2.50mm) Pitch - Mating 0.098" (2.50mm)
Pakkaus Bulk Yleinen kosketuspituus -
Muut nimet *DF1B-18DP-2.5DS
H3550
Käyttölämpötila -35°C ~ 85°C
Rivien 2 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 18 Asennustyyppi Through Hole, Right Angle
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Differentiaalitietojen Transmission Polyamide (PA), Nylon Eristyskorkeus 0.339" (8.61mm)
Eristysväri White Tulosuoja -
ominaisuudet Keying Slot kiinnitys tyyppi Push-Pull
Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole, Right Angle 18 position 0.098" (2.50mm) Nykyinen arvostelu -
Yhteydenotto Tyyppi Male Pin Ota yhteys muotoon Square
Yhteydenotto Material Brass Yhteyden pituus - Post 0.130" (3.30mm)
Kontaktin pituus - Mating 0.177" (4.50mm) Yhteyden viimeistelypaksuus - Post -