Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Suorakulmaiset liittimet - kotelot > DF1B-22DEP-2.5RC
DF1B-22DEP-2.5RC
DF1B-22DEP-2.5RC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DF1B-22DEP-2.5RC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DF1B-22DEP-2.5RC
Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN PLUG HOUSING 22POS 2.5MM
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs1000 pcs
Product parameter
Osa numero DF1B-22DEP-2.5RC Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN PLUG HOUSING 22POS 2.5MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Liittimet, Liitännät Sarja DF1B
Rivien välit 0.098" (2.50mm) Piki 0.098" (2.50mm)
Pakkaus Bulk Muut nimet *DF1B-22DEP-2.5RC
DF1B22DEP25RC
H3717
Rivien 2 Joitakin paikkoja 22
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant ominaisuudet -
kiinnitys tyyppi Latch Lock Yksityiskohtainen kuvaus 22 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.098" (2.50mm)