Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Suorakulmaiset liittimet - kotelot > DF1BA-4EP-2.5RC
DF1BA-4EP-2.5RC
DF1BA-4EP-2.5RC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DF1BA-4EP-2.5RC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DF1BA-4EP-2.5RC
Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN PLUG HOUSING 4POS 2.5MM
Product parameter
Osa numero DF1BA-4EP-2.5RC Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN PLUG HOUSING 4POS 2.5MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Liittimet, Liitännät Sarja DF1B
Rivien välit - Piki 0.098" (2.50mm)
Pakkaus Bulk Muut nimet *DF1BA-4EP-2.5RC
DF1BA4EP25RC
H3685
Rivien 1 Joitakin paikkoja 4
kiinnitys tyyppi - Yksityiskohtainen kuvaus 4 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.098" (2.50mm)