DF22R-5P-7.92DS
DF22R-5P-7.92DS
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DF22R-5P-7.92DS luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DF22R-5P-7.92DS
Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN HEADER 5POS 7.92MM R/A TIN
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5196 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero DF22R-5P-7.92DS Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN HEADER 5POS 7.92MM R/A TIN Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5196 pcs Tietolomake DF22 Series Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 1000V
päättyminen Solder Tyyli Board to Cable/Wire
peittänyt Shrouded - 4 Wall Sarja EnerBee™ DF22
Riviväli - Mating - Pitch - Mating 0.312" (7.92mm)
Pakkaus Bulk Yleinen kosketuspituus -
Muut nimet *DF22R-5P-7.92DS
H1622
Käyttölämpötila -35°C ~ 85°C
Rivien 1 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 5 Asennustyyppi Through Hole, Right Angle
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights - Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Differentiaalitietojen Transmission Polyamide (PA), Nylon Eristyskorkeus 0.480" (12.20mm)
Eristysväri Black Tulosuoja -
ominaisuudet Board Guide kiinnitys tyyppi Latch Holder
Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Through Hole, Right Angle 5 position 0.312" (7.92mm) Nykyinen arvostelu 22A
Yhteydenotto Tyyppi Male Pin Ota yhteys muotoon Square
Yhteydenotto Material Copper Alloy Yhteyden pituus - Post 0.146" (3.70mm)
Kontaktin pituus - Mating 0.354" (9.00mm) Yhteyden viimeistelypaksuus - Post -