DF4-4PA-2R26
DF4-4PA-2R26
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DF4-4PA-2R26 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DF4-4PA-2R26
Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN PLUG 4POS AWG26 R/ANGLE
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero DF4-4PA-2R26 Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN PLUG 4POS AWG26 R/ANGLE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5185 pcs Tietolomake DF4 Series
Kategoria Liittimet, Liitännät lankatulkki 26 AWG, Stranded
Sarja DF4 Rivien välit -
Pakkaus Bulk Muut nimet *DF4-4PA-2R26
H2643
Rivien 1 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 4 Asennustyyppi Through Hole, Right Angle
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet Closed End Yksityiskohtainen kuvaus 4 Position Individual Wires Connector Black IDC 26 AWG, Stranded Through Hole, Right Angle
Yhteydenotto Finish Paksuus - Yhteydenotto Finish Tin
Liitintyyppi Individual Wires Väri Black
kaapeli päättyminen IDC Kaapelipituus 0.079" (2.00mm)
Pöydän sivupituus 0.079" (2.00mm)