Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Suorakulmaiset liittimet - kotelot > DF52-2P-0.8C
DF52-2P-0.8C
DF52-2P-0.8C
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DF52-2P-0.8C luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DF52-2P-0.8C
Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN PLUG 0.8MM 2POS
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero DF52-2P-0.8C Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN PLUG 0.8MM 2POS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 628831 pcs Tietolomake DF52 Series FlyerDF52 Series Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät Sarja DF52
Rivien välit - Piki 0.031" (0.80mm)