Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Suorakulmaiset liittimet - kotelot > DF62-3S-2.2C
DF62-3S-2.2C
DF62-3S-2.2C
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DF62-3S-2.2C luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DF62-3S-2.2C
Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN RECEPT HOUSING 3POS
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero DF62-3S-2.2C Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN RECEPT HOUSING 3POS Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5333 pcs Tietolomake DF62 Series BrochureDF62 Series Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät Sarja DF62
Rivien välit 0.079" (2.00mm) Piki 0.087" (2.20mm)
Pakkaus Bulk Muut nimet DF623S22C
H12120
Rivien 2 Joitakin paikkoja 3
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Latch Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 3 Position Rectangular Housing Connector Socket White 0.087" (2.20mm) Yhteydenotto Tyyppi Female Socket