Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Suorakulmaiset liittimet - kotelot > DF62B-2S-2.2C
DF62B-2S-2.2C
DF62B-2S-2.2C
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DF62B-2S-2.2C luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DF62B-2S-2.2C
Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN RECEPT HOUSING 2POS WHT
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs100 pcs
250 pcs500 pcs1000 pcs2500 pcs
Product parameter
Osa numero DF62B-2S-2.2C Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN RECEPT HOUSING 2POS WHT Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Kategoria Liittimet, Liitännät Sarja DF62
Rivien välit - Piki 0.087" (2.20mm)