Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Suorakulmaiset liittimet - kotelot > DF7-2EP-3.96C
DF7-2EP-3.96C
DF7-2EP-3.96C
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DF7-2EP-3.96C luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DF7-2EP-3.96C
Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN PLUG HOUSING 2POS 3.96MM CR
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero DF7-2EP-3.96C Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN PLUG HOUSING 2POS 3.96MM CR Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5779 pcs Tietolomake DF7 Series
Kategoria Liittimet, Liitännät Sarja DF7
Rivien välit - Piki 0.156" (3.96mm)
Pakkaus Bulk Muut nimet *DF7-2EP-3.96C
H2691
Rivien 1 Joitakin paikkoja 2
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Panel Mount, Snap-In
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Latch Holder
Yksityiskohtainen kuvaus 2 Position Rectangular Housing Connector Plug White 0.156" (3.96mm) Yhteydenotto Tyyppi Male Pin