Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Suorakulmaiset liittimet - kotelot > DF7-9S-3.96C
DF7-9S-3.96C
DF7-9S-3.96C
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DF7-9S-3.96C luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DF7-9S-3.96C
Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN SOCKET 9POS 3.96MM CRIMP
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero DF7-9S-3.96C Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN SOCKET 9POS 3.96MM CRIMP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4828 pcs Tietolomake DF7 Series
Kategoria Liittimet, Liitännät Sarja DF7
Rivien välit - Piki 0.156" (3.96mm)
Pakkaus Bulk Muut nimet *DF7-9S-3.96C
H2716
Rivien 1 Joitakin paikkoja 9
Huomautus Contacts Not Included Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
ominaisuudet - kiinnitys tyyppi Latch Lock
Yksityiskohtainen kuvaus 9 Position Rectangular Housing Connector Receptacle White 0.156" (3.96mm) Yhteydenotto Tyyppi Female Socket