DF9-23P-1V(54)
DF9-23P-1V(54)
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DF9-23P-1V(54) luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DF9-23P-1V(54)
Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN HEADER 23POS 1MM SMD GOLD
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4477 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero DF9-23P-1V(54) Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN HEADER 23POS 1MM SMD GOLD Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4477 pcs Tietolomake DF9 Series Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät Sarja DF9
Piki 0.039" (1.00mm) Pakkaus Tube