DF9BA-41P-1V(32)
DF9BA-41P-1V(32)
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta DF9BA-41P-1V(32) luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero DF9BA-41P-1V(32)
Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN HEADER 41POS 1MM SMD TIN
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero DF9BA-41P-1V(32) Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN HEADER 41POS 1MM SMD TIN Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 55603 pcs Tietolomake DF9 Series Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät Sarja DF9
Piki 0.039" (1.00mm) Pakkaus Original-Reel®
Muut nimet H124612DKR Rivien 2
Joitakin paikkoja 41 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Paritetuille pinoaminen Heights 4.5mm
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus Board 0.130" (3.30mm)
ominaisuudet Solder Retention Yksityiskohtainen kuvaus 41 Position Connector Header, Center Strip Contacts Surface Mount Tin