JR13WCC-4(72)
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta JR13WCC-4(72) luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero JR13WCC-4(72)
Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN CABLE CLAMP SZ 13 M16 BLACK
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
Product parameter
Osa numero JR13WCC-4(72) Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN CABLE CLAMP SZ 13 M16 BLACK Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 6822 pcs Tietolomake JR-W Series Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät Tyyppi Cable Clamp
thread Size M16x0.75 suojaus -
Shell Size - Insert 13 Sarja JR-W
plating Chrome Muut nimet *JR13WCC-4(72)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
materiaali Aluminum Alloy, Brass, Zinc Alloy Valmistajan toimitusaika 16 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja IP67 - Dust Tight, Waterproof
ominaisuudet Clamp Screws, Gasket, Washer Halkaisija - Ulkopuolella 0.787" (20.00mm)
Yksityiskohtainen kuvaus Black Connector Cable Clamp M16x0.75 13 Väri Black
kaapeli Opening 0.157" (4.00mm) Kaapelilähtö 180°