Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet - kotelot > JR16WP-10SC
JR16WP-10SC
JR16WP-10SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta JR16WP-10SC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero JR16WP-10SC
Valmistaja Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus CONN PLUG WATERPROOF 10POS FMALE
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 5594 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero JR16WP-10SC Valmistaja Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus CONN PLUG WATERPROOF 10POS FMALE Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 5594 pcs Tietolomake JR-W Series Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät Wire Gauge tai Range - AWG 1.0mm
Käyttö Unshielded Kirjoita attribuutit IP67/68 - Dust Tight, Waterproof
Tyyppi For Female Sockets pinosuunnassa Crimp
Suojuksen irrotus Circular Kuorimateriaali, Finish -
Shell Finish Aluminum Alloy Sarja JR-W
RoHS-tila Bulk Plug / Kiima Plug Halkaisija Black
Muut nimet *JR16WP-10SC
HR955
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Joitakin paikkoja 10 Huomautus Contacts Not Included
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan osanumero JR16WP-10SC
Suuri halkaisija Mukana 16 Lisää materiaali Brass, Black Chrome
sisältää - ominaisuudet Backshell, Coupling Nut
Laajennettu kuvaus 10 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut Kuvaus CONN PLUG WATERPROOF 10POS FMALE
Nykyinen - Max / Yhteydenotto Threaded Kiinnitysmutteri, pinnoitus 1.016" (25.81mm)