Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet - kotelot > JR16WR-3SC(71)
JR16WR-3SC(71)
JR16WR-3SC(71)
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta JR16WR-3SC(71) luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero JR16WR-3SC(71)
Valmistaja Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus CONN RCPT WATERPROOF 3POS FEMALE
Product parameter
Osa numero JR16WR-3SC(71) Valmistaja Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus CONN RCPT WATERPROOF 3POS FEMALE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4569 pcs Tietolomake JR-W Series Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät Wire Gauge tai Range - AWG 1.6mm
Käyttö Unshielded Kirjoita attribuutit IP67/68 - Dust Tight, Waterproof
Tyyppi For Female Sockets pinosuunnassa Crimp
Suojuksen irrotus Circular Kuorimateriaali, Finish -
Shell Finish Aluminum Alloy Sarja JR-W
RoHS-tila Bulk Plug / Kiima Plug Halkaisija Black
Muut nimet *JR16WR-3SC(71)
HR1424
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Joitakin paikkoja 3 Huomautus Contacts Not Included
Asennustyyppi Panel Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus UL94 V-0 Valmistajan osanumero JR16WR-3SC(71)
Suuri halkaisija Mukana 16 Lisää materiaali -
sisältää - ominaisuudet -
Laajennettu kuvaus 3 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Kuvaus CONN RCPT HSNG FMALE 3POS PNL MT