Koti > Tuotteet > Liittimet, Liitännät > Pyöreät liittimet - kotelot > JR21WP-16SC
JR21WP-16SC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta JR21WP-16SC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero JR21WP-16SC
Valmistaja Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus CONN PLUG WATERPROOF 16POS FMALE
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 6012 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero JR21WP-16SC Valmistaja Hirose Electric Co Ltd
Kuvaus CONN PLUG WATERPROOF 16POS FMALE Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 6012 pcs Tietolomake JR-W Series Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät Wire Gauge tai Range - AWG -
Käyttö Unshielded Kirjoita attribuutit IP67 - Dust Tight, Waterproof
Tyyppi For Female Sockets pinosuunnassa Crimp
Suojuksen irrotus Circular Kuorimateriaali, Finish -
Shell Finish - Sarja JR-W
RoHS-tila Bulk Plug / Kiima Plug Halkaisija -
Muut nimet *JR21WP-16SC
HR957
Käyttölämpötila -25°C ~ 85°C
Joitakin paikkoja 16 Huomautus Contacts Not Included
Asennustyyppi Free Hanging (In-Line) Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Materiaali Paloluokitus - Valmistajan osanumero JR21WP-16SC
Suuri halkaisija Mukana 21 Lisää materiaali -
sisältää - ominaisuudet -
Laajennettu kuvaus 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Kuvaus CONN PLUG WATERPROOF 16POS FMALE