ST80X-10S
ST80X-10S
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta ST80X-10S luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero ST80X-10S
Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN PLUG 10POS VERT CRADLE SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero ST80X-10S Valmistaja Hirose
Kuvaus CONN PLUG 10POS VERT CRADLE SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5051 pcs Tietolomake ST Series Datasheet
Kategoria Liittimet, Liitännät Voltage Rating 100V
päättyminen Solder Tyyli Board to Cable/Wire
peittänyt - Sarja ST
Riviväli - Mating - Pitch - Mating 0.039" (1.00mm)
Pakkaus Original-Reel® Yleinen kosketuspituus -
Muut nimet H1957DKR Käyttölämpötila -30°C ~ 80°C
Rivien 1 Joitakin paikkoja Loaded All
Joitakin paikkoja 10 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Paritetuille pinoaminen Heights - Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Differentiaalitietojen Transmission Polyamide (PA), Nylon Eristyskorkeus 0.378" (9.60mm)
Eristysväri Black Tulosuoja -
ominaisuudet Board Guide, Mounting Flange, Shielded kiinnitys tyyppi Latch Holder
Yksityiskohtainen kuvaus Connector Header Surface Mount 10 position 0.039" (1.00mm) Nykyinen arvostelu 0.5A