Koti > Tuotteet > Laatikot, kotelot, telineet > laatikot > AHE12X10X4
AHE12X10X4
AHE12X10X4
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta AHE12X10X4 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero AHE12X10X4
Valmistaja Hoffmann
Kuvaus BOX STEEL GRAY 12.01"L X 10"W
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs5 pcs10 pcs25 pcs
50 pcs100 pcs250 pcs
Product parameter
Osa numero AHE12X10X4 Valmistaja Hoffmann
Kuvaus BOX STEEL GRAY 12.01"L X 10"W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 2498 pcs Tietolomake Type 1 Boxes, Accessories
Kategoria Laatikot, kotelot, telineet Paino 7.8 lbs (3.5kg)
Paksuus - Koko / Dimension 12.008" L x 10.000" W (305.00mm x 254.00mm)
Toimitustiedot Shipped from Digi-Key Sarja -
Arvioinnit IP30, NEMA 1, UL-50, 50E Muut nimet 1441-1289
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
materiaali Metal, Steel Valmistajan toimitusaika 3 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus 4.016" (102.00mm)
ominaisuudet Wall Mount Yksityiskohtainen kuvaus Box Metal, Steel Gray Hinged Door, Lid 12.008" L x 10.000" W (305.00mm x 254.00mm) X 4.016" (102.00mm)
Design Hinged Door, Lid container Tyyppi Box
Väri Gray Area (P x L) 120 in² (774 cm²)