Koti > Tuotteet > kytkimet > Valintakytkimet > HW1S-2TF10
HW1S-2TF10
HW1S-2TF10
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta HW1S-2TF10 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero HW1S-2TF10
Valmistaja IDEC
Kuvaus 22MM SELECTOR SWITCH
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero HW1S-2TF10 Valmistaja IDEC
Kuvaus 22MM SELECTOR SWITCH Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 8889 pcs Tietolomake HW Series Catalog
Kategoria kytkimet Voltage Rating - DC 24V
Voltage Rating - AC 110V Tyyppi Standard
päättyminen Style Screw Terminal kytkin Toiminta Off-On
Sarja HW Paneeli Leikkaus Mitat Circular - 22.30mm Dia
Muut nimet 1885-1008 Käyttölämpötila -25°C ~ 50°C
Joitakin paikkoja 2 Asennustyyppi Panel Mount
mekaaninen Life 500,000 Cycles Valmistajan toimitusaika 4 Weeks
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Tulosuoja IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Valaistus Voltage (Nimellinen) - Valaistus tyyppi, Color -
valaistus Non-Illuminated ominaisuudet -
Sähköinen Life - Yksityiskohtainen kuvaus Selector Switch 2 Position SPST-NO 10A (AC), 8A (DC) 110V Panel Mount
Syvyys laipan takana 48.50mm Nykyinen arvostelu 10A (AC), 8A (DC)