Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Kello / ajoitus - reaaliaikaiset kellot > 1338-18DCGI8
1338-18DCGI8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 1338-18DCGI8 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 1338-18DCGI8
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
2500 pcs
Product parameter
Osa numero 1338-18DCGI8 Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC RTC CLK/CALENDAR I2C 8-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 64341 pcs Tietolomake IDT133(7-9) BriefIDT1338
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply, Battery 1.3 V ~ 3.7 V
Jännite - Supply 1.8 V ~ 5.5 V Tyyppi Clock/Calendar
Aikamuoto HH:MM:SS (12/24 hr) Toimittaja Device Package 8-SOIC
Sarja - Pakkaus Tape & Reel (TR)
Pakkaus / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Muut nimet IDT1338-18DCGI8
IDT1338-18DCGI8-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) muistin koko 56B
Valmistajan toimitusaika 12 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
liitäntä I²C, 2-Wire Serial ominaisuudet Leap Year, NVSRAM, Square Wave Output
Yksityiskohtainen kuvaus Real Time Clock (RTC) IC Clock/Calendar 56B I²C, 2-Wire Serial 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Päivämäärämuoto YY-MM-DD-dd