307M-02LF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 307M-02LF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 307M-02LF
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC CLK SOURCE SRL PROGR 16-SOIC
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 307M-02LF Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC CLK SOURCE SRL PROGR 16-SOIC Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4880 pcs Tietolomake
Kategoria Integroidut piirit (IC) Jännite - Supply 3 V ~ 5.5 V
Tyyppi Clock Generator Toimittaja Device Package 16-SOIC
Sarja - Ratio - Input: Tuotos 2:2
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 16-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
PLL Yes with Bypass ulostulo LVCMOS
Muut nimet 800-1031
800-1031-ND
ICS307M-02LF
ICS307M02LF
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
panos Clock, Crystal Taajuus - Max 200MHz
Jakaja / Kerroin Yes/No Differential - Input: Tuotos No/No
Perusosan osanumero ICS307-02
Liittyvät tuotteet
3079A 0072000 Image
307A Image
  • Osa#:307A
  • valmistajat:B&K Precision
  • Kuvaus:INSULATION CONTINUITY METER ANLG
  • Varastossa:467
3079A 0071000 Image
3079A 0602000 Image
3079A 0601000 Image
3079A 0075000 Image