Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 4HF200000Z4AACXGI
4HF200000Z4AACXGI
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 4HF200000Z4AACXGI luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 4HF200000Z4AACXGI
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus OSC MEMS 200.000MHZ LVDS SMD
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 4HF200000Z4AACXGI Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus OSC MEMS 200.000MHZ LVDS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 4729 pcs Tietolomake
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 3.3V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Sarja 4HF Arvioinnit -
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo LVDS Muut nimet IDT4HF200000Z4AACXGI
IDT4HF200000Z4AACXGI-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.035" (0.90mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 200MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 200MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) -