Koti > Tuotteet > Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit > oskillaattorit > 4MA156250Z4BACTGI
4MA156250Z4BACTGI
4MA156250Z4BACTGI
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 4MA156250Z4BACTGI luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 4MA156250Z4BACTGI
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD
Product parameter
Osa numero 4MA156250Z4BACTGI Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus OSC MEMS 156.25MHZ LVDS SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 5244 pcs Tietolomake 4MA156250Z4
Kategoria Kiteet, Oskillaattorit, Resonaattorit Jännite - Supply 2.5V
Tyyppi XO (Standard) Koko / Dimension 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Sarja 4MA Arvioinnit -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 6-SMD, No Lead
ulostulo LVDS Muut nimet IDT4MA156250Z4BACTGI
IDT4MA156250Z4BACTGI-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Korkeus - Istuva (Max) 0.035" (0.90mm) toiminto Enable/Disable
taajuus vakaus ±50ppm Taajuus 156.25MHz
Yksityiskohtainen kuvaus 156.25MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Nykyinen - Supply (Max) 100mA (Typ)