Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > 70T3519S133DR
70T3519S133DR
70T3519S133DR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 70T3519S133DR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 70T3519S133DR
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 9M PARALLEL 208PQFP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4756 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 70T3519S133DR Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 9M PARALLEL 208PQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4756 pcs Tietolomake IDT70T3519/99/89SIDT Suffixes
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu -
Jännite - Supply 2.4 V ~ 2.6 V teknologia SRAM - Dual Port, Synchronous
Toimittaja Device Package 208-PQFP (28x28) Sarja -
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 208-BFQFP
Muut nimet IDT70T3519S133DR
IDT70T3519S133DR-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
muistin tyyppi Volatile muistin koko 9Mb (256K x 36)
Muistipiiri Parallel Muistimuoto SRAM
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 208-PQFP (28x28)