Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > 70V3399S166BF
70V3399S166BF
70V3399S166BF
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 70V3399S166BF luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 70V3399S166BF
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 2M PARALLEL 208CABGA
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 917 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
14 pcs
Product parameter
Osa numero 70V3399S166BF Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 2M PARALLEL 208CABGA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 917 pcs Tietolomake IDT SuffixesIDT70V3319/99S
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu -
Jännite - Supply 3.15 V ~ 3.45 V teknologia SRAM - Dual Port, Synchronous
Toimittaja Device Package 208-CABGA (15x15) Sarja -
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 208-LFBGA
Muut nimet IDT70V3399S166BF
IDT70V3399S166BF-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
muistin tyyppi Volatile muistin koko 2Mb (128K x 18)
Muistipiiri Parallel Muistimuoto SRAM
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Yksityiskohtainen kuvaus SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 2Mb (128K x 18) Parallel 166MHz 3.6ns 208-CABGA (15x15) Kellotaajuus 166MHz