Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > 70V3589S133BC
70V3589S133BC
70V3589S133BC
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 70V3589S133BC luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 70V3589S133BC
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 2M PARALLEL 256CABGA
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 1145 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
12 pcs
Product parameter
Osa numero 70V3589S133BC Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 2M PARALLEL 256CABGA Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 1145 pcs Tietolomake IDT70V3599,89SIDT Suffixes
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu -
Jännite - Supply 3.15 V ~ 3.45 V teknologia SRAM - Dual Port, Synchronous
Toimittaja Device Package 256-CABGA (17x17) Sarja -
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 256-LBGA
Muut nimet IDT70V3589S133BC
IDT70V3589S133BC-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 4 (72 Hours)
muistin tyyppi Volatile muistin koko 2Mb (64K x 36)
Muistipiiri Parallel Muistimuoto SRAM
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Yksityiskohtainen kuvaus SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 2Mb (64K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 256-CABGA (17x17) Kellotaajuus 133MHz