Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > 70V7339S166BFG
70V7339S166BFG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 70V7339S166BFG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 70V7339S166BFG
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 9M PARALLEL 208FPBGA
Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
In Stock 811 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
14 pcs
Product parameter
Osa numero 70V7339S166BFG Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 9M PARALLEL 208FPBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 811 pcs Tietolomake IDT70V7339S
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu -
Jännite - Supply 3.15 V ~ 3.45 V teknologia SRAM - Dual Port, Synchronous
Toimittaja Device Package 208-FPBGA (15x15) Sarja -
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 208-LFBGA
Muut nimet IDT70V7339S166BFG
IDT70V7339S166BFG-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
muistin tyyppi Volatile muistin koko 9Mb (512K x 18)
Muistipiiri Parallel Muistimuoto SRAM
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 9Mb (512K x 18) Parallel 166MHz 3.6ns 208-FPBGA (15x15) Kellotaajuus 166MHz