Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > 70V7599S166DR
70V7599S166DR
70V7599S166DR
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 70V7599S166DR luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 70V7599S166DR
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 4.5M PARALLEL 208PQFP
Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
In Stock 4783 pcs
vertailuhinta
(Yhdysvaltain dollareina)
Get a quote
Product parameter
Osa numero 70V7599S166DR Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 4.5M PARALLEL 208PQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva
Määrä saatavilla 4783 pcs Tietolomake IDT70V7599SIDT Suffixes
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu -
Jännite - Supply 3.15 V ~ 3.45 V teknologia SRAM - Dual Port, Synchronous
Toimittaja Device Package 208-PQFP (28x28) Sarja -
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 208-BFQFP
Muut nimet IDT70V7599S166DR
IDT70V7599S166DR-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
muistin tyyppi Volatile muistin koko 4.5Mb (128K x 36)
Muistipiiri Parallel Muistimuoto SRAM
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Yksityiskohtainen kuvaus SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 166MHz 3.6ns 208-PQFP (28x28)