Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > 71016S12PHG8
71016S12PHG8
71016S12PHG8
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 71016S12PHG8 luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 71016S12PHG8
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 1M PARALLEL 44TSOP II
(Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs10 pcs25 pcs50 pcs
100 pcs250 pcs500 pcs
Product parameter
Osa numero 71016S12PHG8 Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 1M PARALLEL 44TSOP II Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 42936 pcs Tietolomake IDT71016S,NS
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu 12ns
Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V teknologia SRAM - Asynchronous
Toimittaja Device Package 44-TSOP II Sarja -
Pakkaus Cut Tape (CT) Pakkaus / Case 44-TSOP (0.400", 10.16mm Width)
Muut nimet 800-1402-1 Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA)