Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > 71016S20PHG
71016S20PHG
71016S20PHG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 71016S20PHG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 71016S20PHG
(Yhdysvaltain dollareina)
260 pcs
Product parameter
Osa numero 71016S20PHG Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 1M PARALLEL 44TSOP II Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 57024 pcs Tietolomake IDT71016S,NS
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu 20ns
Jännite - Supply 4.5 V ~ 5.5 V teknologia SRAM - Asynchronous
Toimittaja Device Package 44-TSOP II Sarja -
Pakkaus Tube Pakkaus / Case 44-TSOP (0.400", 10.16mm Width)
Muut nimet IDT71016S20PHG
IDT71016S20PHG-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA)