7134SA55L48B
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 7134SA55L48B luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Pyydä tarjous
| Osa numero | 7134SA55L48B |
|---|---|
| Valmistaja | IDT (Integrated Device Technology) |
| Kuvaus | IC SRAM 32K PARALLEL 48LCC |
| Lyijytön tila / RoHS-tila | Sisältää lyijy / RoHS-yhteensopiva |
| vertailuhinta (Yhdysvaltain dollareina) | 34 pcs | ||||
Product parameter
| Osa numero | 7134SA55L48B | Valmistaja | IDT (Integrated Device Technology) |
|---|---|---|---|
| Määrä saatavilla | 718 pcs | Tietolomake | IDT7134SA/LA |
| Kategoria | Integroidut piirit (IC) | Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu | 55ns |
| Jännite - Supply | 4.5 V ~ 5.5 V | teknologia | SRAM - Dual Port, Asynchronous |
| Toimittaja Device Package | 48-LCC (14.22x14.22) | Sarja | - |
| Pakkaus | Tube | Pakkaus / Case | 48-LCC |
| Muut nimet | IDT7134SA55L48B IDT7134SA55L48B-ND |
Käyttölämpötila | -55°C ~ 125°C (TA) |
| Asennustyyppi | Surface Mount | Kosteuden herkkyys (MSL) | 1 (Unlimited) |
| muistin tyyppi | Volatile | muistin koko | 32Kb (4K x 8) |
| Muistipiiri | Parallel | Muistimuoto | SRAM |
- Liittyvät tuotteet
- Aiheeseen liittyviä uutisia
Liittyvät tuotteet
- Osa#:
7135 - valmistajat:
JKL Components Corporation - Kuvaus:
LAMP INCAND 2MM T-3/4 AXIAL 5V - Varastossa: