Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > 71T75802S150BGG
71T75802S150BGG
71T75802S150BGG
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 71T75802S150BGG luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 71T75802S150BGG
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 18M PARALLEL 119PBGA
(Yhdysvaltain dollareina)
84 pcs
Product parameter
Osa numero 71T75802S150BGG Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 18M PARALLEL 119PBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3924 pcs Tietolomake IDT71T75602/802
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu -
Jännite - Supply 2.375 V ~ 2.625 V teknologia SRAM - Synchronous ZBT
Toimittaja Device Package 119-PBGA (14x22) Sarja -
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 119-BGA
Muut nimet IDT71T75802S150BGG
IDT71T75802S150BGG-ND
Käyttölämpötila 0°C ~ 70°C (TA)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
muistin tyyppi Volatile muistin koko 18Mb (1M x 18)
Muistipiiri Parallel Muistimuoto SRAM
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 18Mb (1M x 18) Parallel 150MHz 3.8ns 119-PBGA (14x22) Kellotaajuus 150MHz