Koti > Tuotteet > Integroidut piirit (IC) > Muisti > 71T75802S166PFGI
71T75802S166PFGI
71T75802S166PFGI
OMRON AUTOMATION & SAFETYKuvat ovat vain viitteitä.
Katso tuotetiedot tuotetiedot.
Osta 71T75802S166PFGI luotettavasti Components-World.HK: sta, 1 vuoden takuu
Pyydä tarjous
Osa numero 71T75802S166PFGI
Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 18M PARALLEL 100TQFP
(Yhdysvaltain dollareina)
72 pcs
Product parameter
Osa numero 71T75802S166PFGI Valmistaja IDT (Integrated Device Technology)
Kuvaus IC SRAM 18M PARALLEL 100TQFP Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS -yhteensopiva
Määrä saatavilla 3453 pcs Tietolomake IDT71T75602/802
Kategoria Integroidut piirit (IC) Kirjoita työkiertoaika - sana, sivu -
Jännite - Supply 2.375 V ~ 2.625 V teknologia SRAM - Synchronous ZBT
Toimittaja Device Package 100-TQFP (14x14) Sarja -
Pakkaus Tray Pakkaus / Case 100-LQFP
Muut nimet IDT71T75802S166PFGI
IDT71T75802S166PFGI-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C (TA)
Asennustyyppi Surface Mount Kosteuden herkkyys (MSL) 3 (168 Hours)
muistin tyyppi Volatile muistin koko 18Mb (1M x 18)
Muistipiiri Parallel Muistimuoto SRAM
Valmistajan toimitusaika 10 Weeks Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Yksityiskohtainen kuvaus SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 18Mb (1M x 18) Parallel 166MHz 3.5ns 100-TQFP (14x14) Kellotaajuus 166MHz